פיקוח וליווי פיננסי ובנקאי

משרד ישראל ענבל ושות' מבצע פיקוח וליווי פיננסי עבור הבנקים המובילים בישראל וכן עבור חברות הביטוח וקרנות פיננסיות המלוות פרויקטי נדל"ן. הפיקוח מתחיל מרגע הענקת הליווי הפיננסי ועד לקבלת טופס 4 ואכלוס הפרויקט.

דוחות הליווי הפיננסי מהווים כלי פיקוח ודיווח חודשי שוטף המשרת הן את הלקוח, יזם הנדל"ן, והן את הבנק המלווה, חברת הביטוח או הקרנות הפיננסיות. הדוח מפרט נתונים חודשיים על התקדמות המכירות והבניה בהשוואה לתכנון, עמידה באומדן ההוצאות בכל נקודת זמן, בקרה על תקציב הפרויקט וניצולו, התייחסות שמאית להיבטים הנדסיים וכלכליים הקשורים להתקדמות הבניה וכן מצב ההשקעות מהון עצמי, רווחיות הפרויקט וחשיפה לסיכונים שונים.

משרד ישראל ענבל ושות' מלווה מגוון רחב של פרויקטי בניה, ביניהם מבני מגורים, בינייני משרדים, מסחר, תעשיה, מלונאות, דיור מוגן ועוד.

בתחום הבניה הרוויה וההתחדשות העירונית המשרד מלווה מידי חודש עשרות פרויקטים ברחבי כל הארץ, החל מפרויקטים של עשרות יחידות דיור ועד לפרויקטים גדולים ומורכבים של פינוי בינוי הכוללים מאות רבות של יחידות דיור.

בזכות הניסיון הרב והמקצועיות של צוותו, המשרד נהנה מאמון הבנקים, חברות הביטוח וקרנות המימון וכן משורה ארוכה של לקוחות נאמנים, יזמי נדל"ן וחברות קבלניות, החוזרים אל המשרד בכל פרויקט שוב ושוב.

משרד שמאים מלווה המוכר על ידי הבנקים המובילים

משרד ישראל ענבל ושות' הינו אחד ממשרדי השמאים המעטים הנכלל ברשימות השמאים של הבנקים המובילים בישראל, וכן ברשימות חברות הביטוח והקרנות למימון פיננסי המלוות פרויקטי בניה.

דילוג לתוכן